Vstupenky

Lístky sú vypredané!

Vstupenky si taktiež môžete kúpiť priamo na internetovej stránke https://ti.to/pyconsk/2018 v prípade, že sa Vám Tito widget nezobrazuje správne.
Konferenčné lístky sú vypredané! You can register in the waiting list and if someone return a ticket we'll contact you with this opportunity. You can buy an social event ticket, but that is valild only for Saturday night evening party.

Kúpou lístka vyjadrujete súhlas s dodržiavaním kódexu správania.

Kde sa uskutoční konferencia?

Slovenská technická univerzita v Bratislave
Fakulta informatiky a informačných technológií
Ilkovičova 2
842 16 Bratislava 4

Ako sa dostanete na slovenský PyCon?

Nemám PayPal účet, je možné kúpiť vstupenku inak ako cez Tito?

Na stránke PayPalu je možné uhradiť lístok priamo kreditnou kartou (tiež debetnou kartou), bez nutnosti vytvoriť si účet.

Akceptujeme aj bankový prevod, avšak to si vyžaduje manuálne spracovanie, preto účtujeme 1 Euro poplatok za spracovanie. Napíšte nám, o aké lístky máte záujem, zašleme Vám variabilný symbol a po pripísaní sumy na náš účet Vám vystavíme a pošleme emailom vstupenku.

Akceptujeme aj Bitcoin, Litecoin prípadne iné krypto meny. Napíšte nám, o aké lístky máte záujem a menu ktorou chcete platiť. Zašleme Vám adresu penaženky a po potvrdení sumy v nášej peňaženke Vám vystavíme a pošleme emailom vstupenku.

Aký lístok si mám kúpiť?

Reálna cena: Skutočná cena lístka, ak by nebol dotovaný SPy o.z. sponzorskými donáciami. Prosím kúpte si tento lístok, ak si ho môžete dovoliť, Vaše meno zobrazíme na stránke.

Štandard: Lístok je určený pre všetkých účastníkov konferencie.

Učiteľ: Lístok je určený pre učiteľov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný učiteľský preukaz (ITIC).

Študent: Lístok je určený pre študentov. Nezabudnite si so sebou na registráciu priniesť platný študentský preukaz (ISIC).

Kam idú všetky peniaze za lístky?

PyCon je kompletne organizovaný dobrovoľníkmi. Veríme, že organizovať takéto konferencie je potrebné, aby propagovali programovanie a Open Source. Všetky peniaze vyzbierané z predaja lístkov pôjdu na náklady spojené s organizáciou PyConu.

Občianske združenie SPy, sa ako organizátor, zaväzuje po ukončení konferencie transparentne zverejniť všetky náklady s ňou spojené. SPy vzniklo na podporu Pythonu a programovania všeobecne, prečítajte si viac o našich cieľoch.

Čo myslíte tým "Real Deal" lístok?

Aby sme udržovali konferenciu dostupnú pre všetkých, dotujeme cenu lístkov natoľko, aby si ich mohla väčšina ľudí dovoliť.

Ponúkate množstevné zľavy?

Ak máte záujem kúpiť viac ako 15 lístkov kontaktujete nás emailom na info@pycon.sk.

Bude predpredaj lístkov?

Prvých 120 lístkov bude predaných so zľavou, tak neváhajte!

Budete predávať aj lístky na poslednú chvíľu?

Posledných 50 lístkov bude mať vyššiu cenu, tak si nenechávajte kúpu lístku na poslednú chvíľu!

Je aj iná možnosť ako sa dostať na PyCon?

Áno, navrhnite prednášku a v prípade, že Vás vyberieme obdržíte rečnícky lístok zadarmo.

Ak máte menej ako 18 rokov a prídete v sprievode rodiča, stačí ak si lístok zakúpi iba rodič, no musíte sa nám ozvať aby sme vystavili vstupenku aj pre dieťa.

Máte program finančnej podpory?

Áno! Máme obmedzené množstvo vstupeniek pre ľudí v núdzi, ktorí by chceli prísť. Ak sa nemôžete dovoliť kúpiť vstupenku na konferenciu, požiadajte o finančnú pomoc a získajte bezplatný lístok na konferenciu.

Do you have social event in the evening?

On Saturday we'll have a PARTY! More info about the venue will be published soon.

Is my conference ticket valid for the social event?

NO. You have to purchase a ticket for the social event. Ticket to social event includes dinner in a form of a buffet and a welcome drink. You pay for all other drinks.